Registrace

Registrace a vstup na festival

LÍSTKY

Vstup na akci je možné si zajistit zakoupením lístku v předprodeji, a to prostřednictvím aplikace online. Lístky se budou uvolňovat do prodeje ve třech vlnách:

  • 1. vlna za 2323 Kč bude spuštěna 13. 3. 2023 v 20.00

Počet lístků v každé vlně je omezen.

REGISTRACE

Získat vstupenku na festival a registrovat se je možné zde:

https://events.subculture.cz/cbtown23

PŘEPIS LÍSTKU

Máte lístek, ale nemůžete na Cybertown jet? Vstupenky jsou sice nevratné a nelze je přeprodat, lze je ale přepsat na jinou osobu. Přepis vstupenek lze pouze skrze email registrace@cybertown.cz. Přepis vstupenek je nutno řešit předem, na místě vám se vstupenkou už nebudeme schopni pomoci.

Při nákupu vstupenky doporučujeme se seznámit s Pravidly pro účastníky.

VSTUP PRO MECENÁŠE

Rozhodli jsme se uvést do předprodeje velice omezené množství vstupenek, jejichž cena bude vyšší a jejímž zakoupením se stanete sponzorem našeho festivalu. Díky tomu získá festival další možnosti a vy se zapíšete mezi jeho mecenáše! Zároveň k lístku obdržíte festivalový merch a další dárky určené jen pro vás.

Mecenášské lístky budou vedeny společně s druhou vlnou předprodeje. Bližší informace uvedeme v průběhu měsíce března.

JAK SE DOSTAT NA FESTIVAL JINAK?

Chcete přiložit ruku dílu a pomoct nám vybudovat Cybertown? Pak na vás samozřejmě nezapomeneme. Brigádníci, kteří se budou účastnit festivalových brigád získají jisté místo a možnost zakoupení zvýhodněného vstupu na Cybertown. Bližší informace získáte na stránce ZÚČASTNIT SE.

To top