Registrace

Registrace a vstupné

LÍSTKY

Vstup na akci je možné si zajistit zakoupením lístku v předprodeji, a to prostřednictvím aplikace online. Lístky se budou uvolňovat do prodeje ve třech vlnách:

  • 1. vlna za 1390 Kč bude spuštěna 11. 4. 2022
  • 2. vlna za 1690 Kč bude spuštěna 9. 5. 2022
  • 3. vlna za 1990 Kč bude spuštěna 6. 6. 2022

Počet lístků v každé vlně je omezen.

PŘEPIS LÍSTKU

Máte lístek, ale nemůžete na Cybertown jet? Vstupenky jsou sice nevratné a nelze je přeprodat, lze je ale přepsat na jinou osobu. Přepis vstupenek lze pouze skrze email registrace@cybertown.cz. Přepis vstupenek je nutno řešit předem, na místě vám se vstupenkou už nebudeme schopni pomoci.

Při nákupu vstupenky doporučujeme se seznámit s Pravidly pro účastníky.

VSTUP PRO MECENÁŠE

Rozhodli jsme se uvést do předprodeje velice omezené množství vstupenek, jejichž cena bude vyšší a jejímž zakoupením se stanete sponzorem našeho nového festivalu. Díky tomu získá festival další možnosti a vy se zapíšete mezi jeho mecenáše! Zároveň k lístku obdržíte festivalový merch a další dárky určené jen pro vás.

Mecenášské vstupenky jsou pro letošní ročník vyprodané. Děkujeme za podporu!

JAK SE DOSTAT NA FESTIVAL JINAK?

Chcete přiložit ruku dílu a pomoct nám vybudovat Cybertown? Pak na vás samozřejmě nezapomeneme. Brigádníci, kteří se budou účastnit festivalových brigád získají jisté místo a možnost zakoupení zvýhodněného vstupu na Cybertown. Termíny brigád budou zveřejněny s dostatečným předstihem na našich facebookových stránkách. Sledujte Cybertown a událost festivalu, aby vám nic neuniklo!

DALŠÍ MOŽNOSTI JAK SE DOSTAT NA FESTIVAL

Další z možností, jak se dostat na festival, je stát se účastníkem v programu, vystavujícím nebo prodejcem.

Pro letošní rok jsou registrace již uzavřeny.

To top