ZÚČASTNIT SE

JAK SE DOSTAT DO CYBERTOWNU?

Cybertown bude nabízet omezený počet vstupů dostupných přes registrace předem. Zajistit si lístek bude možné prostřednictvím online aplikace v několika vlnách. Odkaz na registrace bude  zveřejněn v následujících týdnech prostřednictvím webu a sociálních sítí. Lístky bude možné zajistit pouze předem. Na místě již nebude možné lístek pořídit.

Bližší informace k registracím, počtu a ceně registrace pro veřejnost i členy spolku Raketové základny Bratronice budou dostupné v průběhu následujících dní zde a na našich sociálních sítích.

BRIGÁDNÍK – POMOC NA PŘÍPRAVÁCH

Pomoc na přípravách festivalu nabízí možnost zajistit si jisté a cenově zvýhodněné místo mezi účastníky festivalu. Podmínky jsou jednoduché. Zúčastněte se alespoň dvou brigád, které budou probíhat v areálu Raketové základny Bratronice, z nichž alespoň jedna brigáda musí být označena organizátorem jako  “Cybertown brigáda”.

V termínu brigády stačí dorazit v daný čas do areálu Raketové základny Bratronice(http://www.zakladnabratronice.eu/) a přihlásit se na místě organizátorům. 

Brigády v areálu budou probíhat v těchto termínech:

  • 24.-26.3.2023
  • 7.-10.4.2023
  • 14.-16.4.2023
  • 12.-14.5.2023
  • 16.-18.6.2023
  • 23.-25.6.2023
  • 30.6.-2.7.2023
  • 5.-9.7.2023

Ke každé brigádě bude vytvořena událost na Facebooku, ve které se dozvíte všechny důležité informace a budete se moci i na cokoliv zeptat.  

Aktuální termíny brigád je také možné už nyní najít v kalendáři Raketové základny Bratronice: http://zakladnabratronice.eu/kalendar/.

ÚČINKUJÍCÍ

Produkce festivalu již několik měsíců pracuje na programu.  V některých oblastech však stále hledáme zájemce o účinkování, ať už jde o umělce, performery, vystavující, přednášející nebo prodejce.

HUDEBNÍ PRODUKCE

V této oblasti máme tradičně již téměř plný line-up. Ale v případě, že se opravdu chcete zúčastnit a myslíte si, že vaše hudba program skvěle doplní, se na nás obraťte na music@cybertown.cz.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Cybertown není zdaleka jen hudební festival. Hledáme také interprety, kteří by náš program doplnili unikátním programem. Jste umělec či performer a máte zájem vystupovat na našem festivalu? Pošlete nám krátký popis toho, co můžete návštěvníkům festivalu nabídnout a ideálně i ukázku vaší práce na program@cybertown.cz.

ATRAKCE

Nabízíte zajímavou atrakci na festivaly a myslíte si, že na Cybertown rozhodně patří? Pak se s nabídkou a konkrétními podmínkami obraťte na atrakce@cybertown.cz.

VYSTAVUJÍCÍ 

Pro výstavu uměleckých děl nadaných umělců a tvůrců bude letos připraven zcela nový prostor.. Pokud máte zájem vystavovat na našem festivalu, pak nám prosím vyplňte tento formulář:
https://forms.gle/FHqADDVaBkHc34BAA

PRODEJCI

Cybertown by bez ikonického cyberpunkového tržiště přišel o podstatnou část atmosféry. Nebude tedy chybět ani letos a otevřeno bude všem prodejcům zajímavého tematického zboží. Pokud máte zájem o prodej v průběhu festivalu, pak vyplňte tento formulář:
https://forms.gle/SHM2nhwgm2Y6RD4T8

CREW (ORGANIZÁTOŘI, DOBROVOLNÍCI A BRIGÁDNÍCI)

DOBROVOLNÍCI

Pokud si chcete festival nejen užít, ale také přispět k jeho chodu, pak pro vás máme možnost zapojit se do jeho organizace jako dobrovolník. Zařadíte se tak do Cybertown Crew a podle vašich preferencí a potřeb festivalu se s vámi dohodneme na uplatnění v našem týmu. Rozsah možného zapojení se je široký, od asistenci produkce, přes pomocné práce až po klasické “bedňačení”. 

Jako člen Crew část festivalu strávíte prací nebo přípravami. Díky tomu ale také dostanete možnost nahlédnout do jeho zákulisí a zároveň vám zbude dost času na to, si Cybertown pořádně užít. 

Máte zájem? Ozvěte se nám na mail a rovnou nám napište, co pro dobro Cybertownu můžete udělat zrovna vy: produkce@cybertown.cz

PLACENÁ VÝPOMOC

I Cybertown potřebuje pro svůj chod brigádníky, jejichž zapojení má specifičtější nároky a je tedy honorováno. Spolupráce v tomto případě probíhá  formou Dohody o provedení práce a výše odměny od 175 Kč hrubého na hodinu. 

Pokud máte zájem o kteroukoliv z níže uvedených brigád, pak se obraťte na mail produkce@cybertown.cz

Nabídka brigádnických pozic je následující:

KULISÁK

Hledáme schopné a fyzicky zdatné jedince, kteří jsou ochotni v období od 26. 6. do 21. 7. 2023 nastoupit na denní výpomoc s přípravou kulis festivalu. Jedná se především o montážní a stavební práce, které budou dělat spolu s dobrovolníky a organizátory festivalu. Práce bude probíhat dle domluvy v uvedeném období denně v rozmezí 8 – 12 hodin. Během festivalu (13.-16.7.2023) bude možné se zúčastnit festivalu jako účastník. 

PARKOVAČKA

Hledáme organizačně schopné a komunikativní jedince, kteří pomohou s organizací parkování aut účastníků a účinkujících. Náročnost práce se dynamicky mění podle přijíždějících účastníků a návštěvníků. Typicky nejvyšší “nával” bývá okolo zahájení festivalu.. Práce bude probíhat po směnách a v týmech, které na směně povede  vždy předák Parkovačky. Brigádník se tak musí dostavit jen na předem dohodnuté směny a mimo ně si může festival užít dle libosti.

BARMAN

Hledáme několik brigádníků na doplnění barmanských týmů, které budou během festivalu nabízet občerstvení účastníkům. Práce probíhá po směnách a v týmech, které  na místě povede provozní daného baru. Brigádník se tak musí dostavit jen na předem dohodnuté směny a mimo ně může být běžným účastníkem festivalu.

To top