Informace

Mapa festivalového areálu

Praktické informace

MÍSTO

Cybertown festival se koná v areálu Raketové Základny Bratronice. Místo s nepopsatelným geniem loci, které je stejně svérázné, jako akce, které se v něm konají. V areálu Základny momentálně působí spolek RZB. 

Festival se sice nese v duchu postapa… Na místě je k dispozici označená pitná i užitková voda a mobilní toalety. Sprchy v areálu fungují díky dobrovolníkům a jejich provoz organizátoři nezaručují. Elektřina na místě konání je, je nicméně zakázáno zapojovat do ní výkonnější přístroje (vařiče, rychlovarné konvice, grily).

V Infostánku bude možnost si za drobný poplatek nechat dobít mobilní telefon. Kapacita je omezená a za telefon organizátoři neručí, doporučujeme se proto vybavit nabitou powerbankou.

PARKOVÁNÍ

Parkování je možné před areálem, nicméně berte na vědomí, že parkovací kapacity jsou omezené. Parkovací místo nelze garantovat a za parking je jednotná sazba (platba probíhá v hotovosti na místě):

 • Motorka (jednostopé vozidlo): 200,-
 • Osobní automobil: 400,-
 • Malá dodávka (tranzit apod.): 600,-

Doporučujeme vzít spolucestující a auto naplnit, využít můžete třeba Carsharingovou událost na Facebooku. Ušetříte tím benzín sobě a organizátorům starosti. Na místě bude fungovat označená parkovací služba, respektujte její pokyny a neparkujte mimo vyznačené plochy. Do areálu je vjezd jakýchkoliv civilních aut zakázán, vyjma označených servisních vozidel (zásobování, zdravotníci).

PŘESPÁNÍ

Na místě bude možné si postavit stan na vyhrazeném místě. Které to je zjistíte z plánku, případně se zeptejte na Infostánku. Pro hladký průběh festivalu a kvůli bezpečnosti je zakázáno si stavět stan mimo vyznačené plochy nebo v okolí zaparkovaných aut. Placky ve spacáku na Cybertownu nechceme.

Festival se koná na místě, kde najdete rozličná kmenová ležení členů spolku. Je zakázáno vstupovat do ležení jiných kmenů, nocovat v nich či jinak využívat tyto prostory bez předchozí domluvy s členy kmene. Přistupujte k ležení jako k soukromým majetkům a nezvěte se sami na prohlídku, řada kmenů vás navíc pozve dál v rámci Kmenového programu.

JÍDLO A PITÍ

Jídlo a pití bude zajištěno po celou dobu konání festivalu. Těšit se můžete na širokou nabídku různých menších i větších jídel. Hladovět nebudete, ani pokud se nepovažujete za masožravce. O vaše spokojená žaludky se postará třeba:

 • Broken place – na třech místech nabídnou jídlo pro celý festival (burgery, salátový bar, chutné hotovky po celý den i palačinky s vyhlášeným čatný)
 • RPFR (Road Pirates Fried Roadkill) – smažené šílenství
 • Pokrmelec – veganské burgery na Náměstí
 • Waipawafood – veganské bistro na Plácku

A samozřejmě neumřete ani žízní! O dostatečný přísun tekutin se budou strat:

 • Tři festivalové bary (pivo, limo, výběr kvalitních whiskey a rumů, klasické míchané drinky)
 • ALE bar s pivními speciály – craft piva od Zichovcea dalších craftových značek
 • Čajovna Broken place!
 • No Future club nabídne drinky s obsluhou až na gauč!
 • Max Kalba Bar vám připraví koktejly k nezapomenutelné kalbě.

Pitná voda bude na místě k dispozici ve 3 cisternách v přistavených nerezových korytech.

Zákaz konzumace vlastních zásob během konání festivalu není, ale z nejen hygienických důvodů budeme rádi, pokud využijete naši nabídku na místě.

PLACENÍ NA FESTIVALU

V areálu je možno platit pouze předem nabitým čipovým náramkem. Čipový náramek si za fyzické peníze dobijete přímo na Infostánku, kdykoliv během festivalu. Zde vám také sdělí zůstatek. Na místě nelze platit platebními kartami, vybevte se proto dostatečnou zásobou cashe.

Během festivalu se můžete setkat také s Cybertown kredity. Ty si určitě s žádnou měnou nespletete. Jak je používat a co si za ně pořídit se dozvíte v sekci Hra.

KOSTÝMY

Cybertown je kostýmová akce a drtivá většina účastníků se bude po areálu pohybovat v kostýmu. Byť nikoho za jeho absenci z areálu nevyhodíme, důrazně jeho pořízení doporučujeme. Kostýmy jsou důležitou součástí celkové atmosféry festivalu a do dynamiky postapo-cyber městečka se prostě tričko a džíny nehodí. Spíš než sofistikované a nákladné kostýmy chceme vidět nápad a kreativitu!

DALŠÍ SLUŽBY

Na místě se bude o pohodu všech starat kromě organizátorů také tým hasičů, silniční hlídky, záchranářů a PsyCare.

To top