Informace

Mapa festivalového areálu

Praktické informace

MÍSTO

Cybertown festival se koná v areálu Raketové Základny Bratronice. Místo s nepopsatelným geniem loci, které je stejně svérázné, jako akce, které se v něm konají. V areálu Základny momentálně působí spolek RZB. 

Festival se sice nese v duchu postapa… Na místě je k dispozici označená pitná i užitková voda a mobilní toalety. Sprchy v areálu fungují díky dobrovolníkům a jejich provoz organizátoři nezaručují. Elektřina na místě konání je, je nicméně zakázáno zapojovat do ní výkonnější přístroje (vařiče, rychlovarné konvice, grily).

V Infostánku bude možnost si za drobný poplatek nechat dobít mobilní telefon, je nutno si vzít vlastní USB kabel. Kapacita je omezená a za telefon organizátoři neručí, doporučujeme se proto vybavit nabitou powerbankou.

PARKOVÁNÍ

Parkování je zajištěno v lokalitě Běleč, která se nachází cca 900m od Areálu. Za parking je jednotná sazba (platba probíhá v hotovosti na místě, ideální je, když vezmete částku přesně):

 • Motorka (jednostopé vozidlo): 200,-
 • Osobní automobil: 500,-

Doporučujeme vzít spolucestující a auto naplnit, využít můžete třeba Carsharingovou událost na Facebooku. Ušetříte tím benzín sobě a organizátorům starosti. Na místě bude fungovat označená parkovací služba, respektujte její pokyny a neparkujte mimo vyznačené plochy. Do areálu je vjezd jakýchkoliv civilních aut zakázán, vyjma označených servisních vozidel (zásobování, zdravotníci).

Pokud máte zájem přijet obytným vozem či dodávkou, kontaktujte nás co nejdříve na emailu produkce@cybertown.cz a do předmětu dejte PARKOVÁNÍ.

PŘESPÁNÍ

Na místě bude možné si postavit stan na vyhrazeném místě. Které to je zjistíte z plánku, případně se zeptejte na Infostánku. Pro hladký průběh festivalu a kvůli bezpečnosti je zakázáno si stavět stan mimo vyznačené plochy nebo v okolí zaparkovaných aut. Placky ve spacáku na Cybertownu nechceme.

Festival se koná na místě, kde najdete rozličná kmenová ležení členů spolku. Je zakázáno vstupovat do ležení jiných kmenů, nocovat v nich či jinak využívat tyto prostory bez předchozí domluvy s členy kmene. Přistupujte k ležení jako k soukromým majetkům a nezvěte se sami na prohlídku, řada kmenů vás navíc pozve dál v rámci Kmenového programu.

JÍDLO A PITÍ

Jídlo a pití bude zajištěno po celou dobu konání festivalu. Těšit se můžete na širokou nabídku různých menších i větších jídel. Hladovět nebudete, ani pokud se nepovažujete za masožravce. O vaše spokojená žaludky se postará třeba:

 • FUUD – Hlavní gastro na Náměstí! Ráno nabídnou přeživším snídani, v noci budou zachraňovat hladové duše poutníků svými skvělými hotovkami do misky.
 • Cyburger – Je- libo poctivý burger, na který je každý hlad krátký? Ten nejvymakanější najdeš jedině na Plácku!
 • Waipawa Food – Chuťově vyladěný vege jídla pro všechny (ne)masožravce najdeš na Plácku.
 • MR. Noodles – Nefalšovaná mekka cyber street foodu. Hůlky do ruky a sejdeme se na Náměstí!
 • Road Pirates Fried Roadkill – Smažené šílenství, které otestuje tvoje chuťové buňky i lásku k fritéze. Nevynechej na Benzínce!
 • POKRMELEC – Veganské burgery, na které ani dvě ruce a jeden žaludek nestačí. Čekají jen na tebe na Náměstí!
 • Hell Smoke BBQ – Extra dlouhé pečení či uzení různých druhů masa pouze kouřem a žárem z tvrdého dřeva. Žes to nežral? Můžeš na Plácku.
 • Dirty Bay – Vyhládlo ti? Dej si místní Fish and chips, když už máš ten karibský drink, litovat nebudeš.
 • Renegate’s Kittchen – Gastro pro všechny odpadlíky, nebo na totální odpadnutí. Jako když najdete mezi Junkyardem a Pláckem.
 • Postapho – Probdělá noc? Kocovina? Ke snídaňovému stánku s Pho Bo to na Náměstí zvládneš i poslepu.

A samozřejmě neumřete ani žízní! O dostatečný přísun tekutin se budou strat:

 • Hlavní bary – na Náměstí a Plácku nabídnou vše z klasického sortimentu. Pivo, limo, cider, výběr kvalitních whiskey, rumů lahodících všem smyslům i žíznivým krkům.
 • Bar na Kovárně – Legendární bar opět otevře své dveře a nonstop tě bude zásobovat pivem a dobrou zábavou.
 • Ale Bar – Jedinečný bar s pivními speciály. Parádní craft piva nejen od Zichovce najdeš u vstupu do Lounge.
 • Stage Bar – Vyschlo ti při pogování v krku? No stress, díky Stage Baru to nebudeš mít pro pivko daleko.
 • Čajovna Broken Place – Odpočiň si v čajovně na Plácku a užij si kvalitní klasiky – kávu, tuareg a masalu nebo pochilluj u vodní dýmky s velkým výběrem tabáků. A legendární palačinky či topinky s tajemným čatný? Tak ty budou!
 • Kavárna Zkávysyni – Bez ní by bylo Náměstí jako bez duše. Jejich výběrová káva tě nastartuje na každou párty nebo přednášku.
 • No Future Club – Lahodné drinky a sličná obsluha, ten nejlepší recept na okázalou večerní dekadenci.
 • Dirty Bay Bar – Nohy v písku a drink v ruce? Ale zajisté, all inclusive jak vyšitý uprostřed festivalu.
 • Max Kalba Bar – Největší kaliči pustiny ti připraví speciální koktejly k té nejlepší kalbě.

Pivo a drinky jsou podávány v zálohovaných UV kelímcích. Cena kelímku je 60 ,-.

Pitná voda bude na místě k dispozici ve 3 cisternách v přistavených nerezových korytech a označena jako “Pitná voda”.

Zákaz konzumace vlastních zásob během konání festivalu není, ale z nejen hygienických důvodů budeme rádi, pokud využijete naši nabídku na místě.

PLACENÍ NA FESTIVALU

V areálu je možno platit pouze předem nabitým čipovým náramkem. Čipový náramek si za fyzické peníze dobijete přímo na Infostánku, kdykoliv během festivalu. Zůstatek si kdykoliv zkontrolujete ve festivalové aplikaci. Na místě nelze platit platebními kartami, vybevte se proto dostatečnou zásobou cashe.

Zůstatek z náramku lze vybrat na Infostánku nejpozději do neděle, 14:00.

Během festivalu se můžete setkat také s Cybertown kredity. Ty si určitě s žádnou měnou nespletete. Jak je používat a co si za ně pořídit se dozvíte v sekci Hra.

KOSTÝMY

Cybertown je kostýmová akce a drtivá většina účastníků se bude po areálu pohybovat v kostýmu. Byť nikoho za jeho absenci z areálu nevyhodíme, důrazně jeho pořízení doporučujeme. Kostýmy jsou důležitou součástí celkové atmosféry festivalu a do dynamiky postapo-cyber městečka se prostě tričko a džíny nehodí. Spíš než sofistikované a nákladné kostýmy chceme vidět nápad a kreativitu!

DALŠÍ SLUŽBY

Na místě se bude o pohodu všech starat kromě organizátorů také tým hasičů, silniční hlídky, zdravotníků, antikonfliktní tým, záchranky a PsyCare.

To top