FAQ

Nejsem členem spolku a nemám kmen, můžu i tak na akci přijet?

 • Ano, akce je otevřená všem příznivcům postapo či cyberpunkové tematiky. Podmínkou je prokázáním se u vstupu platnou vstupenkou. Před příjezdem se doporučujeme seznámit s Pravidly pro návštěvníky akce a projít si naše webové stránky, aby měl každý návštěvník představu o tom, co tě čeká. Přecejen, jsme v postapokalyptickém světe …

Jsme kmen, ale na Raketové Základně Bratronice jsme nikdy nebyli, jak se můžeme registrovat?

 • Super! Jako kmen se můžete registrovat na emailu kmeny@cybertown.cz. Berte prosím na vědomí, že je zakázáno vstupovat či nocovat v leženích kmenů již etablovaných v areálu bez předchozí dohody.

Musím si na akci vzít kostým?

 • Ano. Kromě toho, že je to vizuální bomba, tematický vohoz výrazně přispívá k celkové atmosféře akce. Pokud si nejsi jistý, jak na kostým, doporučujeme sledovat náš Facebook, kde pravidelně zveřejňujeme inspirativní příspěvky i návody na výrobu designových pecek. Pár kousků, které vypadají „kostýmově“ najdeš i na půdě nebo v sekáči a určitě se v nich budeš cítit líp, než v tričku a džínách. Ostatně i stylové civilní cyberlook hadry mohou vypadat jako kostým. Hlavně – nic jako “správný” kostým neexistuje, cení se hlavně nápad.

Můžu do areálu přijet s karavanem?

 • Z logistických a bezpečnostních důvodů není vjezd karavanů do areálu povolen. Berte na vědomí, že i parkování v okolí areálu má své limity a parkování pro karavan nejsme schopni zajistit.

Chtěl bych se zapojit jako dobrovolník, co pro to můžu udělat?

 • Pokud se chceš zapojit jako dobrovolník v době konání festivalu, napiš nám email s tvojí časovou dostupností a oblastí, kde bys rád pomohl na dobrovolnik@cybertown.cz. Na našem Facebooku také pravidelně zveřejňujeme informace o festivalových brigádách a dalších možnostech, jak se do dění festival aktivně zapojit.

Stavím si v garáží postapo káru, můžu ji vzít s sebou?

 • Postapo a tematické káry na Cybertownu uvítáme! Podmínkou je jejich registrace skrze tenhle formulář. V opačném případě je nám líto, tvoje kára bude muset festival sledovat zpoza brány.

Koupil jsem si lístek, ale nemůžu jet. Co mám dělat?

 • Vzhledem k tomu, že lístek je vázán na konkrétní osobu, nelze jej jednoduše přeprodat. Pokud sis koupil lístek a nemůžeš jet, využij tzv. Přepis lístku. Ten lze udělat pouze skrze email registrace@cybertown.cz. Doporučujeme tak udělat s předstihem, na místě toto bohužel nebudeme moci řešit. 

Chci jet jen na jeden den, jak si můžu koupit jednodenní vstupenku?

 • Nemůžeš 😊. Festival je komunitní akce bez sponzorů a věříme, že cena je příznivá pro všechny. Lístek lze koupit jen na celý festival, kolik času na něm návštěvníci stráví už je jen na nich. 

Můžou na akci děti nebo domácí zvířata?

 • Z bezpečnostních důvodů neumožňujeme vstup na akci osobám mladších 18 let. Vzhledem k charakteru akce nech psa či jiná domácí zvířata doma.

Jsou na akci povolené zbraně nebo jejich repliky/cosplay zbraně?

 • Pokud si chceš vzít na akci repliku zbraně, přečti si v Pravidlech, kam si ji můžeš a nemůžeš vzít a jak s ní nakládat. Že reálné zbraně na festival nepatří, stejně jako například rachejtle, zápalné předměty a dělobuchy je samozřejmost.

Můžu na akci fotit nebo natáčet?

 • Na akci se budou pohybovat akreditovaní a označení fotografové. Pokud sis takovou účast předem nedohodl, je zakázáno na akci pořizovat audiovizuální záznam pro komerční účely. Focení či natáčení pro soukromé potřeby a jejich sdílení je samozřejmě dovoleno, ideálně s #cybertowncz22 <3. Po skončení festivalu zpřístupníme galerie, ať se můžete pořádně kochat.

Kde si koupím merch?

 • Merch bude v době konání na festivalu dostupný v Infostánku. Jedná se o designově skvělé limitky, které nikde jinde nekoupíte!

Mám zdravotní omezení, můžu i tak na festival dorazit?

 • Záleží na tom, o jaké jde zdravotní omezení. Areál je členitý, bez zpevněných ploch, zato s velkým množstvím atrakcí, kulis a staveb a není vhodný pro osoby se sníženou mírou pohyblivosti a orientace. Pokud bys přesto chtěl dorazit, určitě nám napiš předem.
To top